Par mani

pati esOOOOSveiki!

 Esmu Dagnija Vītola.  Un šis ir mans jogas un meditāciju nodarbību blogs, kurā dalos savās zināšanās par jogu, par meditāciju un informēju par plānotajām nodarbībām.  Mans ceļš uz jogas izzināšanu aizsākās 2006.gadā ar hatha jogas nodarbībām , lai atgūtu fizisko veselību, atjaunotu spēkus pēc pedagoğijas darbā piedzīvotās izdegšanas. Veģetatīvās distonijas. No jauna rastu vairāk kā 15 gadus  grāmatvedības un nodokļu konsultantes rutīnas darbā zudušo dzīvesprieku, personīgo harmoniju.
Līdz ar jogu savā dzīvē es labāk iepazinu  sevi, atguvu ticību dzīvei un pasaulei. Mans sevis izzināšanas ceļš caur jogu arvien turpinās. Joga manā dzīvē  noteikti nav brīnumlīdzeklis, bet patvērums  no stresainās ikdienas pasaules gan.  Nu jau  vairāk kā  desmit  gadus.
Ar jogu,  sirds meditācijām, apzinātības praksi, bet īpaši ar dziedinošo Tibetas trauku skaņu meditācijām, kas nu jau kļuvušas par manu mīlestību, atklāju, ka  manī pašā slēpjas viss tas, ko gadu gaitā biju meklējusi citur.
Meditējot katrs brīdis kļūst par iespēju atbrīvoties no nemiera, dusmām, stresa, bailēm un citām negatīvām īpašībām, ļaujot izpausties iekšējās pasaules dievišķajām īpašībām: mīlestībai, priekam, mieram un gaismai , harmonijai.
Izglītība: 2014. – 2015. – Baltijas jogas skola “Gundega” (starptautiskās Jogas Alianses 200 st. standarta jogas pasniedzēja sertifikāts) . Vienu gadu  apguvusi dūlas pamatprasmes. Beigusi apzinātības prakses pamatkursu un padziļināti  apguvusi dažādas meditācijas tehnikas, ieskaitot Tibetas dziedošo trauku meditāciju un  Tibetas dziedošo trauku masāžu. Esmu sertificēta Rainbow kids yoga jeb bērnu un pusaudžu, ģimenes jogas pasniedzēja, esmu apguvusi pilates vingrošanas sistēmu RSU. Pasniedzu hatha jogu iesācējiem, praktizējošiem jogotājiem,  saudzīgo jogu, topošo māmiņu jogu,  yogalates.  Šobrīd esmu    kundalīni  jogas  apmācībā.

Uz tikšanos kopīgās nodarbībās!

Dagnija.