Kundalīni jogas darbnīca

Septembrī – iekšējā spēka apzināšanās, pārvaldīšana, attīstība!

KUNDALĪNI  jogas  darbnīca  iesācējiem,

piecas  trešdienas  no 19. septembra , plkst. 18.30 – 20.15.

Ko darīsim darbnīcā?

    <>  19. septembrī. Par kundalīni jogu sevis, sava ķermeņa apzināšanās.
    <>  26. septembrī. Enerģijas iekustināšanai un iesīkstējušu uzskatu pārveidei.

    <>  03. oktobrī. Stresa pārvaldīšana un transformācija ar kundalīni jogu.

    <>  10. oktobrī. Sevī snaudošā potenciāla jeb kundalīni  apzināšanās un aktivizēšana.

    <>  17. oktobrī. Es attīstība caur sadarbību.

Nodarbības noris veselības klīnikā “Medeora”  ( Ēveles ielā 6a, Rīga, netālu no Dzemdību nama).   P.S.  iesaku!  apģērbā izvēlēties vismaz kaut ko no baltās krāsas drēbēm.

Vairāk par kundalīni jogu!

Kundalini  joga ir sena  mācība, kas domāta ikvienam, kurš vēlas uzlabot savas dzīves kvalitāti, dziedināt savu ķermeni, attīstīt intuīciju un koncentrēšanās spējas, iedvesmoties, atklāt sevī apslēpto spēku, iepazīt savu augstāko būtību, iegūt sirdsmieru, stabilu nervu sistēmu, mīlestību un gaismu ķermenim, prātam un garam. Tā ir praktiska un tajā pašā laikā ļoti spēcīga prakse īpaši piemērota mūsdienu trauksmainajam, ātri mainīgajam un saspringtajam  cilvēka dzīves ritmam.

Tūkstošiem gadu šīs senās zināšanas tika turētas lielā slepenībā un izpaustas tikai dažiem izredzētajiem, līdz 60tajos gados Jogi Badžans tās atklāja Rietumu pasaulei. Kopš tā laika šīs zināšanas izplatījās visā pasaulē un tiek pielietotas vēl šodien.

Kundalinī mūsos darbojas nepārtraukti . Tas ir  universāls dzīvības spēks, kas, reiz atmodināts, spēj mainīt ikkatru mūsu dzīves jomu. Tas baro visu cilvēka enerģijas sistēmu, liekot dzīvības enerģijai nepārtraukti cirkulēt mūsos, iedrošinot  mūs doties tālāk  pāri prāta novilktajām robežlīnijām. Kundalini jogas vingrojumi, elpošana, meditācijas, mantras, krijas un dzīvesveids kopā rada ievērojamu personīgās enerģijas transformāciju. Prakses līdzsvaro nervu sistēmas impulsus, atbrīvo enerģijas nosprostojumus un stabilizē hormonu līmeni. Lielākajā daļā cilvēku kundalinī aktivitāte ir minimāla, lai arī kaut kādā līmenī tā darbojas vienmēr.   Pilns kundalinī potenciāls ir milzīgs, neaptverams.

Kāpēc kundalini jogas darbnīca?

Līdzīgi kā hatha jogā arī kundalīni jogas mērķis ir  attīrīt  un līdzsvarot gan smalko, gan fizisko cilvēka ķermeni un apziņu. Ja hatha jogā šis process ir lēns un dziļš , kundalini jogā –  daudz dinamiskāks. Kundalini  jogas nodarbībās tiek veikti vingrinājumi, kuri  apvieno jogas pozas ( asanas) krijas ar  aktīvu elpošanu, mantras nodarbībās  papildus aktivizē  šos enerģētiskos procesus.

Kundalini jogas darbnīca  īpaši  piemērotas  iesācējiem, bet arī tiem, kas vēlas  atklāt  sev ko jaunu jau zināmajā. Darbnīcā  praktiski  pārrunāsim, izzināsim, aktīvi darbosimies.

Ķad Jūsu prāts ir līdzsvarā, Jūs izstarojiet gaismu,” Jogi Bhadžans.

Kundalini jogas  darbnīcas 5 nodarbības maksājot visu kopā  ir  50,00 eiro,  atsevišķi 1 nodarbības enerģijas apmaiņa   ir  11.00 eiro.

Uz tikšanos kundalini jogas darbnīcā iesācējiem .